Про нас

innovations.com.ua – це інтелектуальний проект Києво-Могилянської бізнес-школи [kmbs].

Наша мета – допомагати управлінцям виходити на новий рівень розвитку, як професійного, так і особистісного, стимулювати виникнення нових ідей, допомагати знайти відповіді на питання, які хвилюють керівників.

Для цього ми готуємо і пропонуємо Вам статті постійних та запрошених викладачів Києво-Могилянської бізнес-школи [kmbs], інтерв‘ю з провідними фахівцями з різних галузей бізнесу, цікаві матеріали про останні тенденції і багато іншого.

На сайті innovations.com.ua Ви можете знайти інформацію про формування стратегії та операційне управління, комунікації та управління персоналом, інновації та маркетинг, персональну ефективність, управління змінами, фінанси, продаж... А також рецензії на книги та фільми, які можуть бути корисними управлінцю.

Окрему увагу на сайті присвячено гуманітарним питанням, тематиці арту. Ми вважаємо, що для всебічного розвитку управлінцям потрібно заглиблюватись в інші "виміри" - ті, де панують митці. Адже і сам управлінець - це творець свого бізнесу, продукту, своєї реальності.

Цільова аудиторія проекту innovations.com.ua - власники бізнесу, керівники вищої та середньої ланки українських і міжнародних компаній, тобто люди, які приймають стратегічні рішення. Серед них - учасники та випускники МВА-програм [kmbs].

Структура innovations.com.ua передбачає повну інтеграцію з іншими проектами Києво-Могилянської бізнес-школи [kmbs] та об’єднує три напрямки:

  • innovations.com.ua - онлайн-платформа.
  • innovations.events - офлайн-події різного формату.
  • innovations.journal - найкращі матеріали проекту за рік у друкованому вигляді.

 

SSV_0188.jpg

 

З приводу співпраці, розміщення чи передруку статей звертайтесь до головного редактора innovations.com.ua Тетяни Кузнєцової за e-mail tk@kmbs.com.ua чи телефоном (067) 784-92-36.

З питань інформаціного партнерства та реклами звертайтеся до маркетинг-менеджера kmbs Павла Білодіда за e-mail pb@kmbs.com.ua чи телефоном (097) 511-20-87